Sebze

Dereotu Adet

Dereotu Adet

3,20TL Vergiler Hariç: 3,20TL

Yemeklerde, böreklerde, salatalarda ve kahvaltı sofralarında sevilerek tüketilen yeşillikler arasındaki yerini alarak vazgeçilmez bir lezzet yakalamayı başaran Dereotu, çeşitli şek..

Domates (Kg.)

Domates (Kg.)

2,90TL Vergiler Hariç: 2,90TL

Türk mutfağının olmazsa olmazı olan domates, pişmiş ve çiğ olarak kullanılmak üzere kahvaltıların, salataların, salçaların ve yemeklerin vazgeçilmezi bir sebzedir. A ve C vita..

Domates Salkım (Kg.)

Domates Salkım (Kg.)

3,70TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Türk mutfağının en çok kullanılan sebzelerinden biri olan Domates Salkım, kendine has lezzeti ve aromasıyla sofralarınıza geliyor. Çiğ ya da pişmiş olarak tüketilebilen sebze kahva..

Hıyar Badem (Kg.)

Hıyar Badem (Kg.)

5,90TL Vergiler Hariç: 5,90TL

Küçük boyutlarla tüketicinin beğenisine sunulan Hıyar Badem, bol sulu yapısıyla öne çıkıyor. Taze ve doğal şekillerde hazır hale getirilip satışa sunulan badem hıyarlar, sofraların..

Kabak Sakız (Kg.)

Kabak Sakız (Kg.)

3,90TL Vergiler Hariç: 3,90TL

Kabak Sakız, çorbadan mücvere kadar birçok farklı yemekte kullanılabilir. Yüksek besin değeriyle de bilinen sakız kabağının kendine has yoğun bir tadı vardır. Sakız kabağı, salatal..

Maydanoz Adet

Maydanoz Adet

2,20TL Vergiler Hariç: 2,20TL

Maydanoz; vitaminler açısından oldukça zengin bir sebzedir. Bir çok yemeğin içerisinde kullanılabileceği gibi, salataların içerisinde de çiğ olarak tüketilebilir. Bunun yanı s..

Patates Taze Dökme (Kg.)

Patates Taze Dökme (Kg.)

2,40TL Vergiler Hariç: 2,40TL

Kahvaltıdan ana yemeğe kadar birçok şekilde hazırlanıp sevilerek tüketilen Patates Taze Dökme, pişirdiğiniz tüm yemeklere ayrı bir lezzet kazandırmayı başarıyor. Kızartma şekl..

Patlıcan Kemer (Kg.)

Patlıcan Kemer (Kg.)

3,70TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan patlıcan kemer, en doğal ve taze haliyle satışa sunuluyor. Türk mutfağının en çok kullanılan sebzelerinden biri olan patlıcan k..

Soğan Kuru Dökme (Kg.)

Soğan Kuru Dökme (Kg.)

1,75TL Vergiler Hariç: 1,75TL

Belirli mevsim aralıklarında ekildikten sonra geçen süre zarfında tüketilmeye hazır hale gelen soğan kuru dökme, mutfakların vazgeçilmez malzemelerindendir. İçeriğindeki zengi..

Soğan Taze Demet

Soğan Taze Demet

3,70TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Taze soğan ülkemizde yetiştiriciliği en çok yapılan sebzelerden bir tanesidir. Ilıman bölgelerde Nisan ayının başı, karasal iklime sahip olan soğuk bölgelerde ise Mayıs ayının sonu..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)